Dlaczego warto brać udział w wydarzeniach branżowych UX UI Design

W marcu zakupiłam bilet na WaysConf. Z tej okazji postanowiłam napisać, o tym dlaczego warto brać udział w wydarzeniach branżowych.

1️⃣ Inspirujące prezentacje:

Wydarzenia branżowe to doskonała okazja do poszerzania swojej wiedzy na temat UX designu. Słuchając prezentacji doświadczonych profesjonalistów, możesz zdobyć nowe spojrzenie na tematy związane z projektowaniem użytkowników, dowiedzieć się o najnowszych trendach, narzędziach i technikach.

2️⃣ Możliwość networking:

Konferencje to idealna okazja do nawiązania kontaktów z innymi osobami z branży UX designu. Spotkasz innych profesjonalistów, którzy podzielają Twoje zainteresowania i pasję. Networking może prowadzić do ciekawych współprac, wymiany doświadczeń i podjęcia nowych wyzwań.

3️⃣ Warsztaty i sesje Q&A:

Wiele wydarzeń branżowych oferuje możliwość uczestnictwa w warsztatach, gdzie możesz zdobyć praktyczne umiejętności i wiedzę. To świetna okazja, aby poprawić swoje umiejętności projektowe i nauczyć się nowych technik, które możesz zastosować w swojej pracy.

4️⃣ Tworzenie świadomości:

Udział w wydarzeniach branżowych daje Ci możliwość budowania swojej marki osobistej. Możesz podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, wystąpić jako prelegent lub wziąć udział w panelach dyskusyjnych. To pozwoli Ci zyskać większą widoczność w społeczności UX designu, a także zbudować reputację jako ekspert w swojej dziedzinie.

5️⃣ Motywacja i inspiracja:

Wydarzenia branżowe są pełne energii i pasji, które mogą napędzać Twój rozwój zawodowy. Spotkanie z ludźmi, którzy podzielają Twoje zainteresowania i pasję może być ogromnym źródłem motywacji. Na konferencji WaysConf będziesz miał okazję spotkać projektantów UX o różnych doświadczeniach i perspektywach, którzy podzielą się swoimi sukcesami i wyzwaniami. Inspirujące prezentacje i dyskusje mogą rozpalić w Tobie nowe pomysły, a po powrocie do swojej codziennej pracy będziesz pełen zapału do wdrażania nowych koncepcji i podejść.

 

Zniżka na bilety

Po tym jak z wyżej wymienionych względów zakupiłam swój bilet na WaysConf, znalazłam na swojej skrzynce mailowej propozycję patronatu medialnego. Świetnie! Czemu, nie? Skoro sama z chęcią wezmę udział w tym wydarzeniu, to tym bardziej chcę je wesprzeć z innej strony.

WaysConf to szansa na rozwój osobisty i zawodowy, budowanie relacji oraz inspirację do twórczego myślenia.

To nie wszystko! Mam coś dla Was!

Przygotowaliśmy więc kod dzięki, któremu otrzymacie 15% zniżki na wszystkie pule biletów. 📣

👉 Kod: kasiaux

Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekajcie!

Zapraszamy do śledzenia WaysConf i widzimy się we wrześniu!

Wejdź na stronę konferencji i zobacz tegoroczną agendę! Strona konferencji

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top